O autorce

Poznajmy się

Pisanie recenzji

Uwielbiam pisać. Dzięki tej pasji, mogę żyć w dwóch światach. Wyobraźni oraz realnym, który wraca z zamknięciem książki.

Fotografowanie

Dopatrywanie się piękna w przyrodzie, architekturze oraz na pozór zwykłych osobach. Lubię pokazywać na zdjęciach to czego na pierwszy rzut oka nie widać.

Dołącz do grupy

To miejsce stworzone z myślą o Tobie, więc pamiętaj. Nie ruszy bez Ciebie. Podrzucaj swoje pomysły i bierz udział w dyskusjach lub do nich dołączaj. 

Witaj w moich skromnych prograch! 😉

Nazywam się Paulina Radziszewska i jestem z woj. Podlaskiego. Jestem fotografem i blogerką.

Poniżej znajdziesz więcej informacji o czym piszę i co znajdziesz na moim blogu. Przy okazji, bardzo się cieszę, że tu jesteś! 🙂

Czym się zajmuję?

Zdjęcia

Wykonuję zdjęcia ślubne, portretowe i relacje z wydarzeń. Prywatnie uwielbiam zdjęcia krajobrazowe oraz makro. Przynależę do klubu fotograficznego PRYZMAT.ORG w Czarnej Białostockiej.

Blog?

Miejsce to powstało z potrzeby wyrażania siebie. Marzę o wydaniu własnej książki. Tutaj chcę mówić też o etapach jej powstawania. Na blogu przeczytasz również o moich zainteresowaniach, w tym głównie na temat książek. Nie zabraknie recenzji, przeglądów czy treści powiązanych z literaturą. Jeżeli interesuje Cię co przygotowałam, przejrzyj mój blog i odwiedzaj mnie, gdy tylko znajdziesz chwilkę. 🙂

,,WIX" - eBook o dorastaniu

Napisałam książkę o dziewczynie z problemami, która stara się sprostać szkolnym wyzwaniom i trudnościom w domu. Opowieść o dorastającej, młodej kobiecie, która marzy o akceptacji, kochającym domu i miłości.

Kontakt

Nie zawsze jestem online. Jeżeli masz jakieś pytanie możesz to zrobić poniżej poprzez komentarz, adres email znajdziesz w zakładce Kontakt.

W górę