O autorce

Poznajmy się

Pisanie recenzji

Uwielbiam pisać. Dzięki tej pasji, mogę żyć w dwóch światach. Wyobraźni oraz realnym, który wraca z zamknięciem książki.

Fotografowanie

Dopatruję się piękna w przyrodzie, architekturze oraz na pozór zwykłych osobach. Lubię pokazywać na zdjęciach to, czego na pierwszy rzut oka nie widać.

Dołącz do grupy

To miejsce stworzone z myślą o Tobie, więc pamiętaj. Nie ruszy bez Ciebie. Podrzucaj swoje pomysły i bierz udział w dyskusjach lub do nich dołączaj. 

Witaj w moich skromnych progach!

Nazywam się Paulina Radziszewska i pochodzę z woj. Podlaskiego. Jestem fotografem i blogerką.

Poniżej znajdziesz więcej informacji o czym piszę i co znajdziesz na moim blogu. Przy okazji, bardzo się cieszę, że tu jesteś! 🙂

Blog?

Miejsce to powstało z potrzeby wyrażania siebie. Na blogu przeczytasz o moich zainteresowaniach, do których należy m.in. fotografowanie i czytanie książek. Nie zabraknie recenzji, przeglądów czy treści powiązanych z literaturą. Dzielę się efektami zorganizowanych sesji oraz zrealizowanymi projektami.

Jeżeli interesuje Cię co przygotowałam, przejrzyj mój blog i odwiedzaj mnie, gdy tylko znajdziesz chwilkę. 🙂

,,WIX" - eBook o dorastaniu

Napisałam książkę o dziewczynie z problemami, która stara się sprostać szkolnym wyzwaniom i trudnościom w domu. Opowieść o dorastającej, młodej kobiecie, która marzy o akceptacji, kochającym domu i miłości.

Kontakt

Nie zawsze jestem online. Jeżeli masz jakieś pytanie możesz to zrobić poniżej poprzez komentarz, adres email znajdziesz w zakładce Kontakt.

W górę