Chrzciny Szymona – jak robić zdjęcia podczas chrzcin?

Poszukujesz fotografa na chrzciny w Białymstoku? Zobacz zdjęcia, które wykonałam podczas chrztu oraz rodzinnego obiadu dla Szymona i Jego rodziny!
Fotografia1 komentarz do Chrzciny Szymona – jak robić zdjęcia podczas chrzcin?

Chrzciny Szymona – jak robić zdjęcia podczas chrzcin?

Poszukujesz fotografa na chrzciny w Białymstoku? Zobacz zdjęcia, które wykonałam podczas chrztu oraz rodzinnego obiadu dla Szymona i Jego rodziny!

Kolejny fantastyczny chrzest za mną. Polubiłam fotografować chrzciny, co zresztą możecie zauważyć. Jednym z kolejnych zleceń, było wykonanie zdjęć podczas chrztu i obiadu dla Szymona, oraz Jego bliskich. Zobacz przygotowane przeze mnie zdjęcia, które stały się pamiątką!

Wykonywanie zdjęć rodzinnych uroczystości

Chrzest jest wydarzeniem, które zostaje na długo w sercach rodziców i ich bliskich. Dzięki zdjęciom łatwiej wspominać ten piękny dzień. Zdjęcia z chrzcin stają się coraz bardziej profesjonalne, dzięki czemu jeszcze piękniej ozdabiają rodzinny album. Wykonując zdjęcia podczas chrzcin oraz innych okazji, staram się uchwycić uśmiech, radość zebranych ludzi oraz najważniejsze momenty.

Chrzciny są też momentem, podczas których zwykle bliscy spotykają się poznać nowego członka rodziny. To także okazja się spotkać, powspominać i dowiedzieć, co słychać u osób, z którymi dawno się nie widziało. Towarzysząca atmosfera sprzyja wtedy robieniu zdjęć. Dlatego chodzę między gośćmi, aby uwiecznić ich energię, miłość i wzajemną radość ze wspólnego czasu.

Jak wygląda wykonanie zdjęć podczas chrzcin?

Zdjęcia zaczęłam wykonywać oczywiście w domu, gdzie maluch został ubrany do chrztu. Chrzest Szymona odbył się w Parafii św. Jana Chrzciciela i św. Szczepana w Choroszczy. W tym samym Kościele wykonywałam inne zdjęcia podczas chrzcin, które zamieściłam przy okazji wpisu ,,Chrzest Malwiny”. Po mszy pojechaliśmy do restauracji Jeroniczówka Agroturystyka. Piękne miejsce z klimatem, w którym możecie zorganizować wesele, chrzciny, przyjęcie urodzinowe czy inne podobne wydarzenia. Polecam, bo miejsce jest dostosowane do dzieci i kameralnych przyjęć. Wybrane zdjęcia, zamieściłam poniżej.

Poszukujesz fotografa na chrzciny?

Jeśli chcecie, abym wykonała dla Was zdjęcia, zapraszam do kontaktu. Jestem w stanie spotkać się wcześniej, dojechać własnym samochodem i ustalić szczegóły. Przed wykonaniem zdjęć, zawsze odwiedzam kościół oraz w miarę możliwości miejsce, gdzie odbędzie się np. rodzinny obiad.

Jak podobają Ci się zdjęcia z chrztu Szymona?

Tagi:
Miłośniczka fotografii makro i blogerka uzależniona od książek. 📸 Canon 800D ● Zdjęcia ślubne ● Sesje fotograficzne

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Patryk Tarachoń

Zrobiłaś kawał dobrej roboty. 🙂 Widzę jakie robisz postępy i jestem z Ciebie bardzo dumny.

W górę