Chrzest Malwiny – fotoreportaż z chrzcin

Fotografia

Chrzest Malwiny – fotoreportaż z chrzcin

Zobacz zdjęcia z chrzcin, które odbyły się w Choroszczy! Kilka przykładowych zdjęć z chrztu, które mogę wykonać również dla Ciebie!

W 2019 roku byłam odpowiedzialna za pierwsze sesje zdjęciowe w swojej karierze. Chrzest Malwiny był jednym z pierwszych zleceń, których się podjęłam. Wybrałam kilka zdjęć, aby pokazać Ci efekt swojej pracy! Możesz je zobaczyć w poniższym wpisie.

Chrzest Malwiny w obiektywie

Odkąd zaczęłam fotografować, marzyłam, aby kiedyś stało się to moją pracą. W 2019 roku postanowiłam zacząć realizować swoje marzenie. Jednym ze zleceń było wykonanie zdjęć z chrzcin. Chrzest Malwiny i Jej bliskich odbył się 29.09.2019 roku. Msza miała miejsce w Parafii św. Jana Chrzciciela i św. Szczepana w Choroszczy. Następnie pojechaliśmy do restauracji, gdzie rodzina wspólnie ucztowała dołączenie Malwiny do Kościoła.

Chrzest Malwiny był dla mnie dużym wyzwaniem, ale zapamiętam ten dzień bardzo dobrze. Rodzina bardzo dobrze współpracowała, więc fotoreportaż był czystą przyjemnością. Goście byli uśmiechnięci, pełni radości i pozytywnej energii. Cieszę się i bardzo dziękuję im za zaufanie. Z ponad 200 zdjęć, wybrałam i obrobiłam 140 zdjęć. Następnie zgrałam je na płytkę CD i zadbałam o dostarczenie ich dla rodziców Malwiny.

Zobacz zdjęcia z chrztu

I wiele więcej!

Jeśli chcecie, abym wykonała zdjęcia, zapraszam do kontaktu. Odpowiem na wszystkie Wasze pytania. Jestem w stanie dojechać własnym samochodem, spotkać się wcześniej i ustalić szczegóły. Przed wykonaniem zdjęć, zawsze odwiedzam kościół oraz w miarę możliwości restaurację lub salę, gdzie będzie odbywać się rodzinny obiad.

Jak podobają Ci się moje zdjęcia?

Tagi:
Miłośniczka fotografii makro i blogerka uzależniona od książek. 📸 Canon 800D ● Zdjęcia ślubne ● Sesje fotograficzne

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
W górę