Kompozycje w szkle – Sunrise Plants Lasy w Słoikach

Fotografia2 komentarze do Kompozycje w szkle – Sunrise Plants Lasy w Słoikach

Kompozycje w szkle – Sunrise Plants Lasy w Słoikach

Pracownia florystyczna Sunrise Plants już działa! Jak zrealizowałam swoje marzenie? Sprawdź jak wyglądają nasze kompozycje w szkle!

Od dawna chodził za mną pomysł, aby realizować z pasją coś jeszcze. Gdy Patryk Tarachoń rzucił spontanicznie pomysł ze sprzedażą kompozycji w szkle, bardzo spodobał mi się ten pomysł. Wspólnie dopracowaliśmy projekty, a gdy pomysł był już gotowy, byłam zaskoczona! W dalszym ciągu bardzo się cieszę z tego co stworzyliśmy. Poniżej przedstawiam sesję produktową, którą przygotowałam do promocji. Przy okazji trochę opowiem o naszej pracy. Kompozycje w szkle czy potocznie las w szkle, to tylko początek tego co dla Was przygotowaliśmy!

Od pomysłu do projektu

Pomysł narodził się jeszcze w 2018 roku, ale dopiero po kilku miesiącach zaczęliśmy szukać hurtowni i dostawców, którzy spełnialiby nasze oczekiwania. Byłam pełna podziwu temu, jak moje małe marzenie zaczęło się spełniać. W marcu ruszyliśmy, a 7 pierwszych kompozycji trafiło na nasz fan page @SunrsisePlantsPL (Facebook).

Nie obeszło się bez wyzwań. Pierwsze rośliny przyszły za małe, więc musieliśmy podjąć kroki, aby dostosować materiał do założonych wymagań i zamówić większe rośliny, aby efekt współgrał. Dzięki temu również ceny uległy sporej zmianie.

Pierwsi klienci, opracowanie nazwy i logo

Mówiąc szczerze, wątpiliśmy, że szybko znajdziemy zainteresowane osoby. Pytania się pojawiały, a my wyjaśnialiśmy, jak działamy. Gdy klient wybierze kompozycję dla siebie, my zamawiamy materiały, a po niecałym tygodniu produkt przywozimy prosto do domu.

Nazwę wymyślił Patryk, również zajmując się zrealizowaniem logo i zbudowaniem portali społecznościowych. Byłam bardzo zaskoczona tym, co przygotował i jak wiele pracy w to włożył. Od początku zajął się także zrealizowaniem wizytówek i promocją. Jedna z naszych kompozycji znalazła się na portalu ObcasyPodlasia.pl, o czym możesz przeczytać w zestawieniu ,,10 pomysłów na oryginalny prezent świąteczny”.

Czym są kompozycje w szkle Sunrise Plants?

Sunrise Plants jest pracownią artystyczną, w której tworzę we współpracy z Patrykiem kompozycje roślinne w szkle. Lasy w słoikach są jednym z moich pomysłów, ale nie na tym zamierzam stawiać. Produktów docelowo ma być znacznie więcej. To nad czym pracuję, jest niespodzianką! Więcej o tym możesz przeczytać na blogu Patryka w artykule ,,Sprawdź co znajdziesz w pracowni Sunrise Plants„.

Kompozycje w szkle – flagowe modele

Do moich obowiązków należało zaprojektowanie kompozycji i ich przygotowanie. Cały czas brałam udział w tworzeniu materiałów przez Patryka. Chociaż nie obyło się bez sprzeczek, jestem szczęśliwa z efektu!

Bardzo się cieszę, że mogę przedstawić Wam nasze pierwsze kompozycje i Sunrise Plants! Działamy na terenie Białegostoku, a wszelkie informacje można znaleźć na naszej facebookowej stronie. Serdecznie zapraszam i jestem ciekawa, jak Wam się podobają! 

Na Facebooku znajdziesz kod rabatowy. Wystarczy tylko znaleźć miejsce w zakładce, aby skorzystać.

Tagi:
Miłośniczka fotografii makro i blogerka uzależniona od książek. 📸 Canon 800D ● Zdjęcia ślubne ● Sesje fotograficzne

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Patryk Tarachoń

Podoba mi się jak podchodzisz do fotografii. Pięknie wyszło, super! 🙂

Sprawdź co znajdziesz w pracowni Sunrise Plants | Patryk Tarachoń

[…] Sunrise Plants, główne skrzypce odgrywa Paulina Radziszewska, autorka Wymiarowego Bloga i fotograf. Odpowiada również za zdjęcia na moim blogu, począwszy od sesji ze mną, po zdjęcia […]

W górę