Książki, które Cię nie zawiodą? Polecane tytuły!

Które książki warto dołączyć do swojej domowej biblioteki? Sprawdź zestawienie, które dla Ciebie przygotowałam! Książki, które warto polecić!
Okołoksiążkowe

Książki, które Cię nie zawiodą? Polecane tytuły!

Które książki warto dołączyć do swojej domowej biblioteki? Sprawdź zestawienie, które dla Ciebie przygotowałam! Książki, które warto polecić!

Moje serce się cieszy, a portfel płacze za każdym razem, gdy musi wydać na kolejne książki. Comiesięczne kupowanie kilku książek powoli staje się rytuałem, który jest bardzo przyjemny. Moje ostatnie zakupy mam nadzieję, że uznam za udane.

Z pewnością bardzo cieszę się z dwóch książek, które wiem od razu, że będą fantastyczne, do reszty mam mieszane uczucia. Poniższe książki opowiadają o poniżaniu, walce o lepsze jutro, radzeniu sobie z kompleksami, miłości i o tajemnicach, których lepiej nie rozwiązywać.

Półki w regale już się uginają, i powoli brakuje miejsca na nowe perełki, ale co mi z tego, najwyżej kupi się nowy regał. A tymczasem zapoznaj się z kilkoma ( ma nadzieję ) ciekawymi książkami.

Agata Czykierda-Grabowska jest absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Swój czas dzieli między pracę zawodową i swoje największe hobby – pisanie opowiadań z gatunku new adult, czytanie horrorów i podróżowanie.

,,Jeśli koś dzieli się z tobą częścią swojego życia, to ten ktoś chce, żebyś pozostał w nim na dłużej.” – Agata Czykierda-Grabowska
Agata Czykierda-Grabowska jest absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Swój czas dzieli między pracę zawodową i swoje największe hobby – pisanie opowiadań z gatunku new adult, czytanie horrorów i podróżowanie.

Jakie książki znajdziemy na polskim rynku?

Na rynku wydawniczym jest bardzo mało książek polskich autorów, dlatego, gdy już taką bardzo jestem jej ciekawa. Do tej pory spotykałam się z dość wulgarną literaturą polskich pisarzy. Książka Agaty Czykierda-Grabowskiej mam nadzieję, że nada jej lekkości i subtelności.

Książka ,,Adam ” ma bardzo dużo pozytywnych opinii. Opowiada o dwójce młodych ludzi, którzy zmagają się ze swoimi demonami. Jest to książka młodzieżowa, zabierająca czytelnika w smutny, przerażający świat, naprawiany optymizmem. Poprzez cudowną historię ludzi, którzy razem starają się pokonać swoje lęki i słabości.

W rzeczywistym i we śnie. Pewnego razy chłopak z jej snu pojawia się szkole, a główna bohaterka czuje się zagubiona, niepewna i gotowa by rozwikłać tajemnice swoich wyobrażeń sennych, które się urzeczywistniły.

,,Miłość jest bezsennością, która budzi nas ze snu życia.”- Yann Martel – ,,Ja”

Obecnie bardzo fascynuje mnie literatura młodzieżowa. Z wielką przyjemnością sięgam też po taką, która zawiera elementy fantasy.

,,Miłość ze snu” jest książką opowiadającą o nastolatce, która żyje w dwóch światach, w rzeczywistym i we śnie.

Pewnego razu chłopak z jej snu pojawia się szkole, a główna bohaterka czuje się zagubiona, niepewna i gotowa rozwikłać tajemnicę wyobrażeń sennych, które się urzeczywistniły.

Dla małej grupy, są to lata pełne doznanych krzywd, traum, rozpaczy i nienawiści do ludzi i samego siebie.

,,7 dni ” opowiada historię dwóch dziewczyn. Jedna jest ofiarą, a druga katem.

,,Cierpienie nie jest oznaką słabości. Prawdziwą siłę człowiek odnajduje w sobie, gdy postanawia zmienić własne życie.” – Eve Ainsworth

Eve Ainsworth wiedziała, że chce pisać mocne, przejmujące powieści współczesne. Czy jej się udało? Musisz się sam przekonać drogi czytelniku.

,,7 dni” jest książką kipiącą nienawiścią i podłością. Sama okładka krzyczy o przemocy i prześladowaniu.

Książka jest podzielona na siedem rozdziałów, a każdy z ich opowiada pewną historię z dwóch perspektyw wrogich sobie dziewczyn.

Książka autorstwa Pani Ainsworth, podejmuje bardzo ważny problem. Szkoła nie dla wszystkich kojarzy się z przyjaciółmi, imprezami i najlepszymi latami życia.

Dla małej grupy są to lata pełne doznanych krzywd, traum, rozpaczy i nienawiści do ludzi i samego siebie, książka ,,7 dni ” opowiada historię dwóch dziewczyn. Jedna jest ofiarą, a druga katem. Opowieść o dwójce ludzi, którzy muszą walczyć, aby przeżyć, czasami kosztem innych.

Mimo tego ma bardzo duży i zaskakujący zwrot akcji, którego nikt się nie spodziewa.

,,Miłość nigdy nie powinna być tajemnicza,
powinna być słoneczna i otwarta
by nigdy nie pozostawiać
cieni wątpliwości, mroków rozczarowań i zmierzchu wygasających uczuć.” – autor nieznany

Iga Wiśniewska w książce ,,Gwiazda wschodu” opowiada historię o nieśmiałej dziewczynie i fantastycznym chłopaku, którego wszyscy lubią i podziwiają. Mimo to ma bardzo duży i zaskakujący zwrot akcji, którego nikt się nie spodziewa.

Tagi:
Miłośniczka fotografii makro i blogerka uzależniona od książek. 📸 Canon 800D ● Zdjęcia ślubne ● Sesje fotograficzne

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
W górę