Książkowy Kalendarz Adwentowy

Gdzie kupisz kalendarz adwentowy dla czytelników książek? Zobacz, co zawiera duży Książkowy Kalendarz Adwentowy z niespodziankami dla fanów książek!
Okołoksiążkowe17 komentarzy do Książkowy Kalendarz Adwentowy

Książkowy Kalendarz Adwentowy

Gdzie kupisz kalendarz adwentowy dla czytelników książek? Zobacz, co zawiera duży Książkowy Kalendarz Adwentowy z niespodziankami dla fanów książek!

Adwent coraz bliżej! Z okazji tego pięknego okresu w ciągu roku oraz wdzięczności za oczekiwanie na mój powrót do prowadzenia bloga, przygotowałam dla Was niespodziankę! Książkowy Kalendarz Adwentowy!

Kalendarz Adwentowy

Święta coraz bliżej, a wraz z nimi adwent! Czas, w którym przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia. Adwent jest przepięknym czasem w ciągu całego roku kalendarzowego. Przepełniony jest oczywiście wielkimi przygotowywaniami do świąt, ale w jego czasie jest radość, tajemnica i zachwyt. Wszędzie rozbrzmiewają kolędy i piosenki świąteczne, ulice są przystrojone świątecznymi dekoracjami, a noc oświetlają tysiące światełek dekorowanych domów i witryn sklepowych.

Podczas adwentu mam więcej czasu na ukochane książki przy kubku gorącej czekolady. Adwent jest dla mnie także powrotem do czasów dzieciństwa, gdy każdego dnia niecierpliwie otwierałam kolejne okienka z czekoladkami. Z biegiem lat ten zwyczaj zanikał, aż w końcu zapomniałam o nim na lata.

Jak będą zapakowane książkowe przedmioty

Kalendarze Adwentowe dostępne na rynku

Nie uważasz, że wśród kalendarzy adwentowych brakuje modeli książkowych? Mamy kalendarze kosmetyczne, pielęgnacyjne, zastawy z perfumami czy alkoholem. Wśród wielu dostępnych ofert, zapomniano o czytelnikach książek. Rynek co raz to wypuszcza nowe produkty więc dlaczego ktoś by nie mógł stworzyć kalendarza adwentowego dla miłośników książek? Ja takiego nie znalazłam, dlatego postanowiłam spróbować swoich sił i zrobiłam go sama z małą pomocą kilku ważnych osób.

Gdzie kupisz kalendarz adwentowy dla czytelników książek? Zobacz, co zawiera duży Książkowy Kalendarz Adwentowy z niespodziankami dla fanów książek!
Przygotowanie do stworzenia projektu

Co zawiera Książkowy Kalendarz Adwentowy?

Szukałam Książkowego Kalendarza Adwentowego dla siebie, ale niestety nie udało mi się go nigdzie znaleźć. Pomysł z adwentowym kalendarzem pojawił się w momencie, gdy poinformowałam Was o powrocie do pisania bloga. Dołożyłam wszelkich starań, by jak najszybciej go przygotować i sprawić dla Was miłą niespodziankę, którą możecie również przekazać bliskiej osobie. Bardzo doceniam, że czekaliście tyle czasu, gdy nie było mnie miesiącami, więc chciałabym się odwdzięczyć. Swój egzemplarz z zestawem na adwent już mam, jeśli chcesz, żebym zrobiła go również dla Ciebie, czytaj dalej!

W zestawie m.in. znajdą się:

  • zakładki do książek;
  • kalendarz na 2020 rok;
  • torba z nadrukiem;
  • kubek ze wzorem;

Zespół pracujący nad kalendarzem

Każdy kalendarz wykonywany jest ręcznie, a jego elementy zostały przemyślane, zaprojektowane oraz dopracowane przeze mnie i przez osoby, z którymi współpracowałam. Pojedyncze prezenty będą zapakowane w ozdobny papier, z oznaczeniem dnia miesiąca. Do paczki dołączony jest spersonalizować list do Ciebie albo kogoś bliskiego, komu chcesz podarować ten kalendarz. Przygotowany przeze mnie Książkowy Kalendarz Adwentowy, powstał we współpracy z artystką Ulą (autorką bloga TwistedMouse.pl), która stworzyła dla Was przepiękne zakładki do książek oraz blogerem Patrykiem Tarachoń (PatrykTarachon.pl), który zaprojektował wzory na wyjątkowe torby na kolejne fantastyczne książki.

Gdzie kupisz kalendarz adwentowy dla czytelników książek? Zobacz, co zawiera duży Książkowy Kalendarz Adwentowy z niespodziankami dla fanów książek!

Szczegóły zamówienia

Skoro już wiesz, co zamieszczę w kalendarzu, czas porozmawiać o zamówieniu. W cenę kalendarza wliczony jest koszt przesyłki. Książkowy Kalendarz Adwentowy będzie kosztować 150 zł. Kalendarze wysyłam do 25 listopada, aby przesyłka zdążyła do Ciebie dotrzeć przed 1 grudnia. Kalendarze wysyłać będę również w trakcie trwania adwentu aż do 18 grudnia, jeżeli chcecie podarować go bliskiej osobie jako prezent albo nie zdążycie złożyć zamówienia wcześniej.

Jeśli chcesz, abym przygotowała Książkowy Kalendarz Adwentowy dla Ciebie, odezwij się komentarzu. Napisz, że wyrażasz zainteresowanie otrzymaniem takiego kalendarza, a ja skontaktuję się z Tobą. Możesz również złożyć zamówienie bezpośrednio na tej stronie. Wpisz tylko aktualny adres e-mail w okienku pod imieniem, na którym otrzymasz wiadomość ode mnie. Bądź napisz do mnie poprzez kwestionariusz zamieszczony na stronie w zakładce kontakt. Do kontaktu w sprawie zamówienia możesz również wykorzystać portale społecznościowe.

Tagi:
Miłośniczka fotografii makro i blogerka uzależniona od książek. 📸 Canon 800D ● Zdjęcia ślubne ● Sesje fotograficzne

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Erra Mood

Piękny kalendarz

Karolina

Te zakładki są przepiękne! Jestem zainteresowana kalendarzem

Magdalena

Bardzo interesujący kalendarz, jestem jego ciekawa. Jednak przed wyjazdem nie zaryzykuję zamówienia.
Pozdrawiam wspołtwórców!

Żaneta Skarbiec

Ale super! 🙂 Odezwij się do mnie

Julcia

Dziękuję za odpowiedź i już nie mogę się doczekać. Paulinka fajnie zaplanowała kalendarz.

Patryk Tarachoń

Super pomysł! Cieszę się, że mogę brać w nim udział i dziękuję za zaufanie. Już nie mogę się doczekać kiedy otrzymam swój kalendarz.

Sylwia Opalska

Ciekawy pomysł, jestem zainteresowana otrzymaniem kalendarza. Zakładki są piękne

Iza Daniczuk

Chciałabym otrzymać kalendarz, podoba mi się pomysł i nie przeszło mi przez myśl ze jest coś takiego.

Gabriela

Ale fajne! Napisz do mnie

Claraa

Jestem zainteresowana, tylko chciałabym wiedzieć na kiedy byłby już u mnie w domu?

W górę