Sesja zdjęciowa na stronę -Patryk Tarachoń

Fotografia1 komentarz do Sesja zdjęciowa na stronę -Patryk Tarachoń

Sesja zdjęciowa na stronę -Patryk Tarachoń

Poniższa sesja zdjęciowa, została zrealizowana pod stronę internetową Patryka Tarachoń. którą możesz znaleźć pod adresem PatrykTarachon.pl . Zobacz jak powstawały zdjęcia, które trafiły na nową stronę oraz sprawdź, w których miejscach powstawały zdjęcia.

Patryk Tarachoń z nowym blogiem!

Patryk jest blogerem, który porusza tematykę relacji międzyludzkich, motywacji i rozwoju osobistego. Uświadamia ludzi, że wyrozumiałość i empatia jest ważna, ale nie brakuje również treści o tematyce trudnej i czasem prowokującej dyskusje pełne odmiennego zdania. Pisze od 2010 roku. Sesja powstała dla nowej strony internetowej, zamykając tym samym dotychczas prowadzone blogi.

Gdzie została zrealizowana sesja?

Sesja zdjęciowa dla Patryka, powstała na terenie opuszczonych fabryk w Białymstoku i w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Chociaż miejsce nie należy do najbezpieczniejszych, idealnie wpisało się w tematykę, jaką zaplanował Patryk Tarachoń.

Faktury i tekstury, a także graffiti na ścianach, idealnie odwzorowują to, co dziś robi Patryk Tarachoń na swoim blogu. Moim zdaniem wszystkie elementy od motywu na którym działa strona internetowa, po treści i zdjęcia, wszystko ze sobą ładnie współgra.

Jak przebiegała współpraca?

Osobiście uwielbiam wyzwania. Patryk ma wiele niecodziennych pomysłów, które natychmiast musi zrealizować. Czasem jego plany na początku nie trzymają się całości, ale gdy widzę efekt końcowy, wiem, że było warto. Przy tej współpracy bywało ciężko, ale mam nadzieję, że daliśmy radę stworzyć dla Was ładną sesję, a przy tym Patryk dopracował nowe miejsce w sieci.

Gdzie można zobaczyć te zdjęcia?

Odwiedź stronę Patryka i zobacz co nowego planuje. W przeciągu kilku miesięcy blog, który założył Patryk Tarachoń, bardzo ewoluował, więc tym bardziej zachęcam, do jego odwiedzania.

PatrykTarachon.pl

Przy okazji wspomnę, że jeśli potrzebujesz zdjęć lub szukasz fotografa, jestem gotowa do współpracy. Wszelkie informacje znajdziesz na podstronie Galeria i Kontakt.

Tagi:
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Patryk │ PatrykTarachon.pl

Dziękuję Ci za sesję i cierpliwość. Zdjęcia wyszły niesamowicie i gdybyś nie Ty, moja nowa strona nie wyglądałaby tak dobrze. Wszystkiego dobrego! 🙂

W górę