Patryk Tarachoń: sesja zdjęciowa na stronę!

Zobacz zdjęcia na stronę internetową, której autorem jest Patryk Tarachoń! Poniższa sesja została wykonana pod blog i sklep autora!
Fotografia2 komentarze do Patryk Tarachoń: sesja zdjęciowa na stronę!

Patryk Tarachoń: sesja zdjęciowa na stronę!

Zobacz zdjęcia na stronę internetową, której autorem jest Patryk Tarachoń! Poniższa sesja została wykonana pod blog i sklep autora!

Poniższa sesja zdjęciowa, została zrealizowana pod stronę internetową, której założycielem jest Patryk Tarachoń. Możesz ją znaleźć pod adresem PatrykTarachon.pl . Zobacz jak powstawały zdjęcia, które trafiły na nową stronę oraz sprawdź, w których miejscach powstawały zdjęcia.

Patryk Tarachoń z nowym blogiem!

Patryk jest blogerem, który porusza tematykę relacji międzyludzkich, motywacji i rozwoju osobistego. Uświadamia ludzi, że wyrozumiałość i empatia jest ważna, ale nie brakuje również treści o tematyce trudnej i czasem prowokującej dyskusje pełne odmiennego zdania. Pisze od 2010 roku. Sesja powstała dla nowej strony internetowej, zamykając tym samym dotychczas prowadzone blogi.

Gdzie została zrealizowana sesja?

Sesja zdjęciowa dla Patryka, powstała na terenie opuszczonych fabryk w Białymstoku i w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Chociaż miejsce nie należy do najbezpieczniejszych, idealnie wpisało się w tematykę, jaką zaplanował Patryk Tarachoń.

Faktury i tekstury, a także graffiti na ścianach, idealnie odwzorowują to, co dziś robi Patryk Tarachoń na swoim blogu. Moim zdaniem wszystkie elementy od motywu na którym działa strona internetowa, po treści i zdjęcia, wszystko ze sobą ładnie współgra.

Jak przebiegała współpraca?

Osobiście uwielbiam wyzwania. Patryk ma wiele niecodziennych pomysłów, które natychmiast musi zrealizować. Czasem jego plany na początku nie trzymają się całości, ale gdy widzę efekt końcowy, wiem, że było warto. Przy tej współpracy bywało ciężko, ale mam nadzieję, że daliśmy radę stworzyć dla Was ładną sesję, a przy tym Patryk dopracował nowe miejsce w sieci.

Gdzie można zobaczyć te zdjęcia?

Odwiedź stronę Patryka i zobacz co nowego planuje. W przeciągu kilku miesięcy blog, który założył Patryk Tarachoń, bardzo ewoluował, więc tym bardziej zachęcam, do jego odwiedzania.

PatrykTarachon.pl

Przy okazji wspomnę, że jeśli potrzebujesz zdjęć lub szukasz fotografa, jestem gotowa do współpracy. Wszelkie informacje znajdziesz na podstronie Galeria i Kontakt.

Tagi:
Miłośniczka fotografii makro i blogerka uzależniona od książek. 📸 Canon 800D ● Zdjęcia ślubne ● Sesje fotograficzne

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wojos

Dzięki tym zdjęciom jego strona jest dużo lepsza

Patryk │ PatrykTarachon.pl

Dziękuję Ci za sesję i cierpliwość. Zdjęcia wyszły niesamowicie i gdybyś nie Ty, moja nowa strona nie wyglądałaby tak dobrze. Wszystkiego dobrego! 🙂

W górę