Zdjęcia produktowe na przykładzie kubków

Jak powinny wyglądać zdjęcia produktowe? Zdjęcia produktowe na przykładzie kubków motywacyjnych! Sprawdź jak to zrobiłam przy sklepem internetowym!
Fotografia

Zdjęcia produktowe na przykładzie kubków

Jak powinny wyglądać zdjęcia produktowe? Zdjęcia produktowe na przykładzie kubków motywacyjnych! Sprawdź jak to zrobiłam przy sklepem internetowym!

Przygotowałam dla Was efekt mojej kolejnej pracy. Są nimi zdjęcia produktowe dla produktów na Sklep Patryka Tarachoń. Motywacyjne kubki z napisem. Jak prezentują się kubki z nadrukiem?

Przybywam do Was z nowym postem, w którym zamierzam nie tylko pokazać swoje najnowsze zdjęcia, ale także z dumą opowiedzieć o nowym projekcie Patryka. Poza tym, że prywatnie Patryk dużo dla mnie znaczy, bardzo dobrze mi się z nim współpracuje.

Do kolejnego pomysłu Patryka podchodziłam nieco sceptycznie, gdy mnie o nim poinformował. Gdy zobaczyłam projekty i cały plan, nie mogłam uwierzyć, że to jego pomysł i chce mi zaoferować udział.

Zdjęcia produktowe

Jednym z moich zadań było przygotowanie zdjęć produktowych dla pierwszych produktów ze sklepu Patryka Tarachoń. Znajdziemy na nim kubki z motywacyjnymi napisami, a także koszulki i inne produkty, które dla nas przygotuje.

Zdjęcia produktowe dla produktów na Sklep Patryka Tarachoń. Motywacyjne kubki z napisem. Jak prezentują się kubki z nadrukiem?

Kim jest autor kubków?

Dla tych, którzy nie są wtajemniczeni, Patryk jest blogerem i pisze o motywacji, rozwoju osobistym i relacjach międzyludzkich. Na jego blogu nie brakuje treści typowo lifestylowych, w których odchodzi od głównej tematyki, ale dzięki temu nie brakuje także różnorodności. Kubki są kolejnym etapem w rozwoju.

Zdjęcia produktowe koszulek

Patryk Tarachoń już ma zaprojektowane koszulki i przygotowuje ich sprzedaż, od strony technicznej. Nie byłabym sobą, gdybym nie wspomniała, że moim ulubionym wzorem z kubków jest wzór z koalą. Zresztą nieskromnie się pochwalę, że zaprojektowany z myślą o mnie. Nic dziwnego, że cieszy się zainteresowaniem.

Jeśli jesteście zainteresowani tym, co Patryk robi, polecam Wam Jego stronę internetową

www.PatrykTarachon.pl

Znajdziecie na nim sklep ze zrealizowanymi przeze mnie pozostałymi zdjęciami produktowymi i nie tylko.

Przy okazji, skoro jesteśmy przy temacie zdjęć, jak podobają się Wam powyżej przedstawione zdjęcia produktowe?

Tagi:
Miłośniczka fotografii makro i blogerka uzależniona od książek. 📸 Canon 800D ● Zdjęcia ślubne ● Sesje fotograficzne
  Subscribe  
Powiadom o
W górę